شرایط سرمایه گذاری در کانادا و اقامت

ویزای سرمایه گذاری کانادا

کانادا فرصت‌های فوق‌العاده‌ای را برای متقاضیان بین‌المللی که مایل به راه اندازی کسب و کار و سرمایه گذاری در کانادا هستند، ارائه می‌دهد. هر ساله هزاران نفر برای راه اندازی کسب و کار به سواحل کانادا مهاجرت می‌کنند. مهاجرت تجاری در کانادا به منظور تشویق اشتغال و سرمایه گذاری در کانادا از طریق مهاجرت افرادی که می‌توانند کسب و کار خود را در کانادا تأسیس یا در آن سرمایه گذاری کنند، ایجاد شد.

کانادا به دلیل منابع طبیعی فراوان در جهان به عنوان یک “ابر قدرت انرژی” شناخته می‌شود. اقتصاد کانادا به شدت تحت سلطه منابع طبیعی فراوان و خدمات کشوری قوی است. اقتصاد کانادا سال‌هاست که به طور پیوسته در حال رشد بوده است.

بررسی اجمالی اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری و تجارت

سیستم حکومتی کنفدراسیون کانادا و همچنین هنجارها و قوانین اجتماعی این کشور، یک “جایگزین اروپایی” برای سرمایه داری ایالات متحده ارائه می‌دهد. کانادا مزایای اجتماعی به سبک اروپایی را با سطوح نسبتاً بالا مالیات و کیفیت زندگی بی نظیر ارائه می‌دهد. بر اساس مدل کانادایی، مهاجران تجاری می‌توانند از مزایای برنامه مراقبت بهداشتی ملی، تحصیلات درجه یک مقرون به صرفه و سیستم بازنشستگی ملی که درآمد سالانه قابل اندازه گیری را پس از بازنشستگی فراهم می‌کند، بهره‌مند شوند.

مهاجرت تجاری که پذیرش دائمی کانادا را به دنبال دارد، شامل برنامه سرمایه گذار مهاجر کبک (QIIP)، برنامه کارآفرین کبک، خوداشتغالی کبک، چندین برنامه کارآفرین نامزد استانی PNP، برنامه آزمایشی سرمایه گذاری سرمایه گذار مهاجر فدرال (IIVC) و برنامه ویزا فدرال استارت آپ است. در حالی که برنامه‌های مختلف کارآفرینی و خوداشتغالی برای افرادی با دارایی خالص شخصی میان رده که قصد ایجاد و راه اندازی کسب و کار در کانادا را دارند، برنامه‌های سرمایه گذاری در کانادا برای افرادی مناسب است که مایل به سرمایه گذاری غیرفعال هستند و هیچ تعهدی برای ایجاد کسب و کار ندارند.

همچنین، مهاجران تجاری ثروتمند ممکن است یک کسب و کار جدید در کانادا بخرند یا ایجاد کنند و واجد شرایط ویزای کار موقت، تحت سیاست‌های «مالک-اپراتورOwner-operator » فدرال باشند. پس از مدتی، متقاضیان ممکن است واجد شرایط اقامت دائم تحت یک برنامه مهاجرتی مناسب باشند.

مهاجرت تجاری با هدف ایجاد فرصت‌های جدید برای ساکنین کانادا فراهم شده است. افرادی که مهارت و تجربه رشد را دارند به طور گسترده در کانادا برای پیشرفت خود، همچنین استانی که در آن زندگی می‌کنند، استقبال می‌کنند. سالیانه دولت کانادا از حدود 90 هزار مهاجر برای روابط عمومی تحت تجارت فدرال استقبال می‌کند. مهاجرت کاری به کانادا برای تشویق و تسهیل استقبال از این افراد طراحی شده است. این برنامه دسته‌بندی‌های مختلفی دارد:

1. سرمایه گذار Investor

2. کارآفرین Entrepreneur

 • برنامه کارآفرینی فدرال Federal Entrepreneur Program
 • ویزای راه اندازی Start-up visa

3. خوداشتغالی Self-employed

 • خود اشتغالی فدرال Federal self-employed

4. برنامه‌های PNP کسب و کار

چرا سرمایه گذاری در کانادا و اقامت در آن بسیار خوب و پر استقبال است؟

 • کانادا به عنوان بهترین کشور در گروه 20 (G-20) رتبه بندی شده است.
 • کانادا در رده G-20، بهترین چشم‌انداز مالی را دارد.
 • کانادا مکانی عالی برای شروع کسب و کار و پیشرفت در آن است. از آن جایی که کانادا کشوری کم مالیات می‌باشد، هزینه شروع یک کسب و کار بسیار کمتر از آمریکا و اروپا است.
 • کانادا محیطی برنده، مکانی عالی برای تحقیق، زیرساخت‌های توسعه، استعدادهای علمی و مشوق‌های نوآوری ارائه می‌دهد.
 • کانادا به دلیل کیفیت زندگی بالا و استثنایی شناخته شده است. همچنین زمینه‌ای عالی برای موفقیت افراد، خانواده‌های آنها و افراد درگیر در سطح جهانی فراهم می‌کند.
 • دولت کانادا با خوشحالی از افرادی که به نام سرمایه گذاران یا کارآفرینان دارایی بزرگی برای کشور خواهند بود استقبال می‌کند.
 • همچنین برنامه‌های سرمایه گذاری را برای افراد متقاضی سرمايه گذاري در كانادا ارائه می‌دهد.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

ویزای سرمایه گذاری کانادا برنامه‌ای است که به مهاجران اجازه می‌دهد اقامت دائم یا شهروندی کانادا را کسب کنند. در مقابل، آنها باید سرمایه گذاری های واجد شرایط را در کانادا انجام دهند. این برنامه، تابعیت (گذرنامه طلایی) یا اقامت دائم (ویزای طلایی) را ارائه می‌دهد.

برنامه ویزای سرمایه گذار کانادا با هدف جذب افراد دارای تجربه تجاری برای سرمایه گذاری کانادا به منظور افزایش اشتغال و تقویت توسعه اقتصادی در استان‌ها یا مناطق خاص است.

مزایای ویزای سرمایه گذاری کانادا

سرمایه گذاران در برنامه ویزای سرمایه گذاری کانادا از موارد زیر سود می‌برند:

 • آنها به استانداردهای بالای زندگی دسترسی خواهند داشت.
 • آنها به مراقبت‌های بهداشتی و آموزش دسترسی خواهند داشت
 • آنها می‌توانند با خانواده خود در کانادا مستقر شوند.
 • آنها می‌توانند به فرصت‌های بین‌المللی دسترسی پیدا کنند
 • آنها سیاست‌های سرمایه گذاری مطلوبی را دریافت خواهند کرد.
 • آنها همچنین از مزایای سفر برخوردار خواهند شد که از طریق آن می‌توانند به سراسر جهان سفر کنند.
 • ویزای سرمایه گذاری برای کانادا بیشتر شبیه یک مسیر سریع برای شهروندی کانادا می‌باشد.

الزامات و شرایط سرمایه گذاری در کانادا :

 • مهاجر تجاری برای دریافت ویزای تجاری کانادا باید یک تجارت واجد شرایط داشته باشد.
 • آنها باید دانش متوسط ​​در هر دو زبان فرانسه و انگلیسی با CLB 3 داشته باشند. آنها باید نامه پشتیبانی از مؤسسه تعیین شده داشته باشند.

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

ویزای کارآفرینی

ویزای کارآفرینی کانادا عمدتاً برای کارآفرینان در سراسر جهان است تا کسب و کار خود را در یک استان خاص از کانادا ایجاد کنند. ویزای کارآفرینی کانادا به توسعه اقتصادی آن استان کمک خواهد کرد. برنامه کارآفرین شروع خوبی برای کارآفرینان برای شروع تجارت خود و رشد اقتصاد محلی کانادا می‌باشد.

دولت کانادا به شدت از کارآفرینان استقبال خواهد کرد زیرا آنها احساس می‌کنند می‌توانند فرصت‌های شغلی ایجاد کنند تا مهاجران بتوانند به اقتصاد کانادا کمک کنند. اگر درخواست پردازش شود، آنها می‌توانند یک کسب و کار در کانادا راه اندازی کنند. علاوه بر این، آنها همچنین می‌توانند برای خود و همچنین برای خانواده خود وضعیت اقامت دائم کسب کنند. امروزه، کانادا از طریق ویزای کارآفرینی کانادا، از باهوش‌ترین کارآفرینان در سراسر جهان درخواست می‌پذیرد.

ویزای کارآفرینی کانادا، کارآفرینان باتجربه‌ای را که علاقه‌مند به داشتن یا مدیریت کسب و کار و سرمایه گذاری در کانادا هستند جذب می‌کند. هدف این برنامه رشد اقتصاد کانادا و ایجاد شغل برای شهروندان کانادایی و روابط عمومی است. کارآفرینان در کبک، برای این برنامه واجد شرایط درخواست نیستند. برای آنها، کبک یک برنامه جداگانه ارائه می‌دهد: برنامه کارآفرینی کبک Quebec Entrepreneur Program.

مقصد مورد نظر متقاضیان می‌تواند در هر نقطه‌ای از کانادا به جز کبک باشد. متقاضیان باید تجربه تجاری کافی داشته باشند. مهاجر باید تجربه قبلی در مدیریت داشته باشد. آنها باید صاحب یک کسب و کار واجد شرایط باشند.

الزامات برنامه کارآفرین

 • مهاجر تجاری باید ظرف 2 سال پس از ورود به کانادا، یک تجارت را ایجاد کند یا سرمایه گذاری قابل توجهی در آن انجام دهد. این امر نتیجه‌ای مؤثر بر اقتصاد کانادا خواهد داشت.
 • آنها باید فعالانه درگیر شوند و باید فعالانه در مدیریت کسب و کار شرکت کنند.
 • آنها باید حداقل یک شهروند کانادایی یا مقیم دائمی غیر از وابستگان یا کارآفرینان خود را استخدام کنند.

 

ویزای استارت آپ

این برنامه عمدتاً بر روی کارآفرینان نوآور متمرکز است. از طریق این برنامه، آنها این فرصت را خواهند داشت که با سرمایه گذاران تجاری کانادایی که به آنها برای شروع یک کسب و کار راه اندازی کمک می‌کنند، ارتباط برقرار کنند.

کارآفرینان می‌توانند با کمک مالی و تخصص سازمان‌های بخش خصوصی کانادایی، کسب و کار خود را در کانادا توسعه دهند. با کمک این سازمان‌ها، کارآفرینان یا سرمایه گذاران مایل به سرمایه گذاری در کانادا، ویزای راه اندازی دریافت می‌کنند.

برخلاف برنامه‌های سرمایه گذار، در برنامه کارآفرینی، مهاجر نیازی به سرمایه گذاری از مقدار سرمایه خود برای برآورده کردن معیارهای واجد شرایط بودن ندارد. در عوض، کارآفرینان حداقل سرمایه گذاری خطرپذیر venture capital یا سرمایه گذاری جسورانه angel investment را از یک یا چند سازمان تعیین شده دریافت خواهند کرد.

بهترین گزینه برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری از طریق برنامه ویزای استارت آپ است. مهاجر برای رسیدگی به درخواست باید معیارهای واجد شرایط بودن خاصی را داشته باشد. این یک برنامه اقامت دائم سریع برای کارآفرینان یا سرمایه گذاران بین‌المللی است. آنها این برنامه را برای ایجاد یک تجارت نوآورانه به وجود آوردند.

مهاجران مایل به سرمایه گذاری در کانادا از طریق برنامه ویزای استارت آپ باید واجد شرایط ذیل باشند:

 • مهاجر باید ثابت کند که ایده کسب و کار او از حمایت یک سازمان سرمایه گذار تعیین شده برخوردار است.
 • آنها باید شرایط زبان را برآورده کنند.
 • آنها باید ثابت کنند که کسب و کارشان الزامات مالکیت ownership requirements را برآورده می‌کند.
 • آنها باید بودجه تسویه حساب کافی داشته باشند.
 • آنها باید یک نامه حمایتی از یک مؤسسه تعیین شده دریافت کنند (حداقل تعهد بودجه 200000 دلاری CDN از یک سازمان سرمایه گذاری خطرپذیر تعیین شده، 75000 دلار از یک سرمایه گذاری جسورانه تأیید شده یا مرکز رشد کسب و کار دریافت کنند)

 

سرمایه گذاران جسور Angel Investors

سرمایه گذاران جسور Angel Investors به نوعی افراد ثروتمندی نسبت داده می‌شود که می‌خواهند سرمایه خود را در شرکت‌های تازه تأسیس سرمایه گذاری کنند. علاوه بر تأمین مالی، آنها همچنین به صنعت و تخصص مدیریتی به کارآفرینان و سرمایه گذاران کمک خواهند کرد.

 

سرمایه گذاری خطرپذیر Venture Capital

سرمایه‌گذاری‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر Venture Capital برای حمایت از کسب‌وکارهای اولیه، میانی و دیررس در کانادا کلیدی هستند و بخش مهمی از اکوسیستم استارت آپ محسوب می‌شوند.

 

انکوباتورهای کسب و کار Business incubators

انکوباتورهای کسب و کار کسانی هستند که به شرکت‌های نوپا و کارآفرینان فردی کمک می‌کنند تا تجارت خود را توسعه دهند. این گزینه، به طور ویژه برای کمک به استارت آپ های جوان برای نوآوری و رشد در کسب و کار خود طراحی شده است.

از طریق این برنامه، انکوباتورهای کسب و کار فضاهای کاری، راهنمایی، آموزش و دسترسی به سرمایه گذار را برای راه اندازی یا مالکیت انحصاری فراهم می‌کنند. آنها همچنین طیف گسترده‌ای از خدمات را ارائه می‌دهند که از آموزش مدیریت و فضای اداری شروع می‌شود و با چارچوب سرمایه گذاری خطرپذیر و تأمین مالی ختم می‌شود.

سرمایه گذاری کانادا

خود اشتغال

خود اشتغال به هر شخصی اطلاق می‌شود که از طریق فعالیت اقتصادی مستقل از هر وسیله‌ای امرار معاش می‌کند. از طریق این برنامه سرمایه گذاری در کانادا افراد به طور دائم به کانادا مهاجرت می‌کنند. فرد باید دارای تجربه مرتبط در فعالیت‌های فرهنگی یا ورزشی باشد. آنها باید سهم قابل توجهی در زندگی فرهنگی، هنری یا ورزشی کانادا داشته باشند. جریان خوداشتغالی برای افرادی است که مایل به ایجاد یا خرید کسب و کار در کانادا هستند که کمک قابل توجهی به زندگی اقتصادی و هنری کانادا خواهد کرد.

الزامات برای خوداشتغالی:

 • آنها باید حداقل دو سال تجربه مرتبط در پنج سال گذشته داشته باشند.
 • آنها باید در کانادا خود اشتغال شوند.
 • آنها باید معیارهای واجد شرایط بودن برنامه را داشته باشند.
 • غیر از این، آنها باید شرایط پزشکی، امنیتی و سایر شرایط را نیز داشته باشند تا واجد شرایط این برنامه باشند.

معیارهای انتخاب این برنامه بر اساس موارد زیر خواهد بود:

 • تحصیلات
 • تجربه
 • سن
 • توانایی‌های زبان
 • تطبیق پذیری

 

برنامه‌های PNP کسب و کار

این برنامه به افراد اجازه می‌دهد تا جهت سرمایه گذاری در کانادا بر اساس برخی الزامات برای PNP نامزد شوند. اکثراً همه PNP ها یا یک برنامه سرمایه گذار یا کارآفرین در آن خواهند داشت. هر استان در کانادا دارای ارزش خالص سرمایه گذاری و نیازهای تجاری مختلف است. هر استانی معیارهای انتخاب خود را دارد.

شرایط لازم برای کارآفرینان علاقه‌مند به سرمایه گذاری در کانادا:

 • آنها باید منابع مالی برای سرمایه گذاری در خارج از کشور داشته باشند.
 • آنها باید نمایه تجاری قبلی business profile داشته باشند.
 • آنها باید به زبان انگلیسی یا سایر زبان‌های محلی آن کشور تسلط داشته باشند.
 • آنها باید دارای اعتبار تجاری و سابقه بانکی مناسب باشند.
 • آنها باید سلامتی مناسب را حفظ کرده و در ارزیابی‌ها شرکت کنند.

 

گزینه‌های ویزای کارآفرین و سرمایه گذار برنامه نامزد استانی

برنامه نامزدهای استانی (PNP) به هر استان و قلمرو کانادا این قدرت را می‌دهد که از متقاضیان سرمایه گذاری در کانادا دعوت کند در صورت داشتن مهارت‌ها و تجربه کاری مناسب، بیایند و در داخل مرزهای خود زندگی کنند. اکثر PNP ها حداقل یک دسته ویزای کارآفرین یا سرمایه گذار دارند که به افرادی اختصاص داده شده است که می‌خواهند تجارت خود را در کانادا گسترش دهند یا شروع کنند. در ادامه به معرفی استان‌های این برنامه سرمایه گذاری در کانادا و جزئیات شرایط الزامی آنها می‌پردازیم.

 • آلبرتا

آلبرتا مکانی عالی برای شروع کسب و کار و سرمايه گذاري در كانادا است. اگرچه این شهر سومین شهر قابل زندگی در جهان، کلگری است، اما زمین های کشاورزی آلبرتا جایی است که گزینه‌های سرمایه گذاری شما واقعاً در آن قرار دارد. این استان دومین تولیدکننده بزرگ محصولات کشاورزی کانادا است و مناظر متنوع آن، زمین را برای تولید محصولات زراعی، تولید دام و بسیاری موارد دیگر عالی می‌کند. در حال حاضر، تنها یک گزینه ویزای سرمایه گذاری در آلبرتا موجود است – جریان کشاورز خود اشتغال . Self Employed Farmer Stream

جریان کشاورز خود اشتغال آلبرتا

 • باید بتوانید توانایی خود را در مدیریت مزرعه از طریق اسناد مالی کسب و کار مزرعه فعلی شما و
 • اسنادی که تجربه کاری، آموزش و تحصیلات شما را اثبات می‌کند، اثبات کنید.
 • باید یک طرح تجاری دقیق و یا شواهدی که نشان می‌دهد یک مؤسسه مالی کانادایی در طرح تجاری شما سرمایه گذاری خواهد کرد، ارائه دهید.
 • شما باید بتوانید حداقل 500000 دلار کانادا در یک تجارت کشاورزی تولید اولیه در استان سرمایه گذاری کنید.

 

 • بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا یکی از انعطاف‌پذیرترین، متنوع‌ترین و رقابتی‌ترین اقتصادهای کانادا را دارد که آن را به مقصدی اصلی برای تجارت جدید یا توسعه یافته شما برای سرمایه گذاری در کانادا تبدیل می‌کند. مرکز استان، ونکوور، موقعیت مناسبی برای کمک به مسیرهای تجارت جهانی از جمله ایالات متحده، آسیا و مکزیک می‌باشد. همچنین کسب‌وکارها به شدت توسط دولت مسئول مالی کانادا حمایت می‌شوند و راه‌اندازی کسب‌وکار در استان کانادا را آسان‌تر و ارزان‌تر می‌کنند. در نهایت، بریتیش کلمبیا از نظر منابع تجاری، از جمله نیروی کار تحصیل‌کرده بیش از 2.4 میلیون نفر، غنی است.

بریتیش کلمبیا در حال حاضر دو گزینه ویزای سرمایه گذاری دارد، جریان مهاجرت کارآفرین نامزد استانی Entrepreneur Immigration Stream و برنامه آزمایشی منطقه‌ای Regional Pilot Program. هر دو گزینه دارای مجموعه‌ای منحصر به فرد از معیارهایی هستند که برای شروع کسب و کار در کانادا باید رعایت کنید.

برنامه مهاجرت کارآفرین بریتیش کلمبیا

 • شما باید حداقل دارایی خالص 600000 دلار کانادا داشته باشید.
 • تجربه کسب و کار یا مدیریت خود را نشان دهید و شرایط قانونی مهاجرت به کانادا را رعایت کنید.
 • شما باید یک کسب و کار واجد شرایط جدید راه اندازی کنید یا کسب و کاری را که از قبل وجود دارد خریداری و بهبود دهید.
 • حداقل 200000 دلار کانادا در این تجارت سرمایه گذاری کنید و کسب و کاری راه اندازی کنید که حداقل یک شغل تمام وقت برای یک مقیم دائم یا شهروند کانادا ایجاد کند.

 

برنامه آزمایشی منطقه‌ای بریتیش کلمبیا

 • شما باید یک تجارت جدید راه اندازی کنید و در یک جامعه منطقه‌ای با جمعیت کمتر از 75000 نفر مستقر شوید.
 • شما باید یک بازدید اکتشافی از جامعه را تکمیل کنید.
 • شما باید حداقل 100000 دلار کانادا در یک تجارت واجد شرایط سرمایه گذاری کنید.
 • شما باید دارایی خالص شخصی حداقل 300000 دلار کانادا داشته باشید.
 • شما باید حداقل 51 درصد از شرکت را در اختیار داشته باشید.
 • کسب و کار شما باید حداقل یک شغل جدید ایجاد کند.

 

 • مانیتوبا

اگر به دنبال سرمایه گذاری در کانادا و راه اندازی کسب و کار خود در جوامع کوچک‌تر و پذیرا هستید، این استان برای شما مناسب است. مانیتوبا سرزمین زیبایی طبیعی پر از شهرهای امن، تمیز و دوستانه است. پایتخت مانیتوبا، وینیپگ، به دلیل اقتصاد قوی، هزینه پایین زندگی و فرصت‌های شغلی با کیفیت در سراسر جهان شناخته شده است.

هزینه زندگی در منیتوبا به حدی پایین است که 76 درصد از مهاجران در پنج سال اول زندگی در استان صاحب خانه می‌شوند. مطمئناً این یکی از دلایل زیادی است که 95٪ آنها پس از مهاجرت به کانادا به طور دائم در مانیتوبا ساکن می‌شوند.

جریان همیشه محبوب Business Investor Stream در حال حاضر دارای دو مسیر ویزای سرمایه گذار است، مسیر کارآفرین Entrepreneur Pathway و مسیر سرمایه گذار مزرعه Farm Investor Pathway.

مسیر کارآفرینی مانیتوبا

 • شما باید سه سال تجربه کار تمام وقت در پنج سال گذشته به عنوان یک صاحب کسب و کار فعال یا مدیر ارشد یک کسب و کار موفق داشته باشید.
 • صاحبان مشاغل نسبت به مدیران ارشد امتیاز بیشتری کسب می‌کنند.
 • شما باید حداقل یک سوم کسب و کار را در اختیار داشته باشید تا بتوانید امتیاز کسب کنید.
 • شما باید در آزمون معیار زبان کانادایی حداقل سطح 5 را کسب کنید.
 • شما باید دبیرستان را تمام کرده باشید.
 • شرایط سنی خاصی وجود ندارد، اما اگر بین 25 تا 49 سال باشید امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد.
 • اگر کسب و کار شما در منطقه پایتخت منیتوبا واقع شده است، باید حداقل 250000 دلار سرمایه گذاری کنید.
 • اگر کسب و کار شما خارج از منطقه پایتخت منیتوبا واقع شده است، باید حداقل 150000 دلار سرمایه گذاری کنید.
 • سرمایه گذاری شما باید در یک کسب و کار واجد شرایط در منیتوبان انجام شود.
 • کسب و کار شما باید حداقل یک شغل برای ساکنین دائمی یا شهروندان کانادا ایجاد کند.
 • شما باید بازدید تحقیقات تجاری خود را بیش از یک سال قبل از ارسال درخواست خود انجام دهید.
 • همسر یا شریک قانونی شما دارای امتیاز معیار زبان کانادایی سطح پنج یا بیشتر است.
 • شما یا همسر/همسرتان دارای معیار زبان کانادایی سطح پنج یا بالاتر در زبان رسمی دوم هستید.
 • شما یا همسر/همسرتان یکی از اقوام نزدیکتان دارید که بیش از یک سال است در منیتوبا زندگی می‌کند.
 • شما فرزندی دارید که در یک مؤسسه آموزشی معتبر منیتوبان به صورت تمام وقت به مدت حداقل شش ماه قبل از تاریخ ارائه ابراز علاقه خود تحصیل می‌کند.
 • شما یا همسر/همسرتان که با شما می‌آیند حداقل یک سال تحصیل تمام وقت را در یک مؤسسه عالی مانیتوبان گذرانده‌اید. یا شما یا همسر/همسرتان که با شما می‌آیند تجربه کار مداوم به مدت شش ماه در منیتوبا دارید.
 • شما باید حداقل 500000 دلار کانادا دارایی خالص داشته باشید.
 • توافقنامه عملکرد تجاری پس از تأیید درخواست شما، باید یک توافقنامه عملکرد تجاری را امضا کنید.

 

مسیر سرمایه گذار مزرعه مانیتوبا

 • شما باید حداقل سه سال سابقه مالکیت و بهره برداری مزرعه داشته باشید.
 • شما باید به زبان فرانسه یا انگلیسی مسلط باشید.
 • تجارت مزرعه شما باید در روستایی منیتوبا ایجاد شود.
 • شما باید حداقل 300000 دلار کانادا در تجارت مزرعه سرمایه گذاری کنید.
 • سرمایه گذاری های شما باید در دارایی‌های مشهود باشد.
 • شما باید درخواست خود را با یک طرح تجاری مزرعه همراه کنید.
 • شما باید یک بازدید تحقیقاتی تجاری مزرعه در استان انجام دهید.
 • کسب و کار مزرعه شما باید فعالیت‌های مداوم و مکرر در روستایی مانیتوبا داشته باشد.
 • شما باید در مزرعه زندگی کنید و در مدیریت مزرعه شرکت فعال داشته باشید.
 • تجارت مزرعه باید در تولید کشاورزی اولیه باشد.
 • شما باید فعالیت‌های تجاری مزرعه‌ای با ارزش افزوده را در استان انجام دهید.
 • شما باید نشان دهید که مهارت‌های کشاورزی عملی، دانش فنی و تجربه شما در شیوه‌های کشاورزی فناورانه می‌تواند با صنعت تولید مزرعه اولیه منیتوبا سازگار شود.
 • شما باید حداقل دارایی خالص حداقل 500000 دلار داشته باشید.

 

 • نیوبرانزویک

نیوبرانزویک منظره‌ای از جنگل‌های سرسبز، دریاچه‌های شفاف، رشته‌کوه‌های باشکوه و سواحل زیبا را برای کسب و کار جدید شما فراهم می‌کند. و برخی از بهترین فرصت‌های تجاری را در سراسر کانادا دارد.

یک نیروی کار ماهر منتظر کسب و کار شما در نیوبرانزویک است. این استان دارای بالاترین نرخ فارغ‌التحصیلی و سریع‌ترین اینترنت در کشور است و آن را به نقطه‌ای برتر برای بهره وری و سرمایه گذاری در کانادا می‌رساند. کسب‌وکارهای جدید به دلیل داشتن کمترین هزینه‌های عملیاتی در کانادا و ایالات متحده در این استان شکوفا می‌شوند، به همین دلیل، شهر پایتخت نیوبرانزویک، فردریکتون، برنده انجمن استارت‌آپ سال 2016 شد.

 

 • سرزمین‌های شمال غربی

آیا می‌دانستید سرزمین‌های شمال غربی سومین تولیدکننده بزرگ الماس در جهان است؟ در شمال کانادا، این قلمرو به‌خاطر مشاهدات شفق قطبی معروف است. این منطقه نه تنها یک شگفتی طبیعت است، بلکه یک مکان عالی برای تجارت می‌باشد.

سرزمین‌های شمال غربی خانه نیروی کار مشتاق و آموزش دیده است، در واقع این قلمرو کمترین نرخ بیکاری را در کل کانادا دارد. دولت در اینجا اهمیت سرمایه گذاری تجاری را تشخیص می‌دهد و از آن زمان برنامه‌های تشویقی متعددی برای تجارت و سرمایه گذاری در کانادا ایجاد کرده است.

 

 • نیوفاندلند و لابرادور

شرکت‌های تجاری کوچک اقتصاد نیوفاندلند و لابرادور را اداره می‌کنند، در واقع، 40٪ از کل جمعیت توسط این مشاغل استخدام می‌شوند. علی‌رغم استارت‌آپ‌های فراوان در استان، هنوز از پتانسیل این منطقه برای سرمایه گذاری در کانادا و کسب‌وکار تا حد زیادی استفاده نشده است.

نیوفاندلند و لابرادور دارای صنایع فناوری در حال توسعه هستند و چشم‌انداز آن فرصت‌های ماجراجویی و اکوتوریسم را فراهم می‌کند. با توجه به اینکه استان به منابع غذایی بزرگ‌تر نیاز دارد، فضای زیادی برای سرمایه گذاری در بخش کشاورزی وجود دارد. در حال حاضر دو گزینه ویزای کارآفرین و سرمایه گذار برای کسانی که امیدوارند کسب و کار خود را در نیوفاندلند و لابرادور راه اندازی کنند وجود دارد.

 

 • انتاریو

68 درصد از بزرگسالانی که در انتاریو زندگی می‌کنند دارای تحصیلات پس از متوسطه هستند که این استان را به تحصیل‌کرده‌ترین جمعیت در جهان تبدیل می‌کند. سرمایه گذاری در کانادا و راه اندازی یک کسب و کار در انتاریو تضمین می‌کند که کارمندان شما با برخی از صلاحیت‌های جدی همراه می‌شوند.

در انتاریو، کسب و کار شما از هزینه‌های تجاری کمتری در مقایسه با سایر مراکز تجاری در ایالات متحده برخوردار خواهد بود. مالیات شرکتی کمتری پرداخت خواهید کرد و هزینه‌های شما به طور قابل توجهی برای مراقبت‌های بهداشتی و مسکن کمتر خواهد بود. به همین دلیل، دو شهر بزرگ انتاریو، تورنتو و اتاوا، در میان بهترین مکان‌ها برای زندگی و کار در جهان قرار دارند.

 

 • جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد (PEI) ممکن است کوچک‌ترین استان کانادا باشد، اما پتانسیل آن برای تجارت، رشد اقتصادی و سرمایه گذاری در کانادا حد و مرزی ندارد. به عنوان یکی از استان‌های دریایی، PEI تا حد زیادی تحت تأثیر نیروی کار پیری است که کشور را فرا گرفته است. به همین دلیل، این استان به مهاجران، به‌ویژه کارآفرینان و سرمایه‌گذاران خارجی برای کمک به ایجاد اقتصاد روبه‌رشد روی آورده است.

دولت PEI، با درک اهمیت توسعه کسب و کار جدید، ابتکارات حمایتی بسیاری مانند صندوق احتراق را به کارآفرینانی که به دنبال راه اندازی یک تجارت جدید در استان هستند، ارائه می‌دهد. با منابع فراوان در اختیار شما و فضای آرام شهرهای ساحلی، کسب و کار شما در PEI مطمئناً رونق خواهد گرفت. مجوز کار جزیره پرنس ادوارد در حال حاضر تنها گزینه ویزای تجاری در استان است.

سرمایه گذاری در کانادا

 • ساسکاچوان

ساسکاچوان در مرکز کانادا قرار دارد. این استان به دلیل زیرساخت‌های جاده‌ای، ریلی و حمل و نقل هوایی مستحکم برای صنایع تولیدی و توزیعی مناسب است. با پایین‌ترین مالیات استانی در کانادا و ذخایر بزرگ منابع در بخش‌های جنگلداری، معدن، کشاورزی و انرژی، کسب و کار شما از هزینه‌های عملیاتی کمتری در ساسکاچوان برخوردار خواهد شد.

همچنین باید در نظر داشته باشید که در این استان دشت نشین، کسب و کار راه اندازی کنید، زیرا این استان سومین درصد کارگران جوان را در کانادا دارد. برخلاف سایر استان‌هایی که به شدت از نیروی کار پیر رنج می‌برند، در ساسکاچوان، شما کارگران ماهر را انتخاب خواهید کرد تا به سرمایه گذاری در کانادا و موفقیت کسب‌وکارتان کمک کنند.

 

 • یوکان

یوکان یک منطقه منحصر به فرد در آمریکای شمالی است. بسیاری از مردم این قلمرو را به دلیل چشم‌انداز طبیعی بکر آن به عنوان آخرین مرز یاد می‌کنند. جوامع در یوکان عمیقاً با طبیعت در ارتباط هستند و به احتمال زیاد آنها را گروهی از افراد دوستانه و فعال خواهید دید که تمایل دارند تا در فعالیت‌های خارج از منزل شرکت کنند.

راه اندازی یک کسب و کار در یوکان به شما امکان دسترسی به منابع فراوان و زمینی را می‌دهد که هنوز تا حد زیادی برای نوآوری‌های تجاری استفاده نشده است. دولت یوکان بخش‌های فیلم، جنگل‌داری، فناوری، معدن، نفت، گاز و گردشگری را به‌عنوان بخش‌های تجاری اصلی این استان معرفی کرده است. کسب‌وکاری که یکی از این بخش‌ها را برای سرمایه گذاری در کانادا هدف قرار می‌دهد، شانس موفقیت زیادی خواهد داشت، به‌ویژه با یوکانرها (جمعیت دارای بیشترین مدرک تحصیلی سرانه در کانادا) و حضورشان در جامعه نیروی کاری شما.

 

سخن پایانی

اگر می‌خواهید از طریق یکی از برنامه‌های ویزای کارآفرین و سرمایه‌گذار کانادا برای خود و خانواده‌تان اقامت دائم کشور کانادا را کسب کنید، مشاوران مجرب مؤسسه حقوقی مهاجرتی دادکاوان سپهر آرمان اطمینان حاصل می‌کنند که مدارک ویزای شما به درستی و به موقع ارسال می‌شود. همچنین مشاوران متخصص و همکاران ما در دادکاوان سپهر آرمان شما را در زمینه گزینه‌های ویزا که برای مشخصات فردی شما مناسب‌تر هستند، راهنمایی خواهند کرد. همین امروز با ما تماس بگیرید تا روند درخواست خود را آغاز کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس سریع و رایگان