_

درباره آرمان

مؤسسۀ حقوقی دادکاوان سپهر آرمان (اختصاراً آرمان) با اخذ مجوز تأسیس از کانون وکلای دادگستری مرکز، با شمارۀ ثبت 50247 و شناسۀ ملی 14009391191 در ادارۀ ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری استان تهران به ثبت رسیده است. اعضای هیأت مؤسس آرمان که وکلای پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند، عبارتند از: (وحید بهزادی اصل) مدیرعامل و عضو هیأت مدیره (محمدرضا عظیمی) رئیس هیأت مدیره.

مؤسسۀ آرمان با برخورداری از پشتوانۀ خِرَد، دانش و تجربۀ مجموع‌های از وکلا و حقوقدانانِ دانش‌آموختۀ برترین دانشگاههای دولتی کشور، خدمات تخصصی خود را در زمینه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی در قالب مشاورۀ حقوقی، وکالت در محاکم و آموزش‌های علمی و حرف‌های ارائه می‌دهد.

تبحّر وکلا و مشاوران آرمان در زمینه‌های مختلف حقوقی، در عین پایبندی به اصول و قواعد حرف‌های شغل وکالت، چارچوبی مناسب و قابل اطمینان را جهت ارجاع امورحقوقی برای صاحبان مشاغل و حِرَف، مدیران شرکت‌ها، توسعه دهندگان کسب و کار، و عموم افراد فراهم آورده است .

درباره ما

مؤسسان آرمان

_

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصل، دانش‌آموختۀ کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی، و کارشناسی ارشد حقوق نفت و سیاست‌گذاری‌های انرژی از دانشگاه داندی اسکاتلند است. او وکیل پایه یک دادگستری است و با شماره پروانه 14309 بیش از 15 سال است که به عنوان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران به شغل وکالت اشتغال دارد.

ایشان علاوه بر زمینه‌‌های عمومی دعاوی حقوقی و کیفری، در زمینه‌های مختلف صنعت نفت و گاز، قراردادهای بین‌ المللی، حقوق دریایی و صنعت کشتیرانی، قراردادهای پیمانکاری به صورت مهندسی، خرید و اجرا، قراردادهای مشارکت و کنسرسیوم صنعتی، قراردادهای فرانچایز، قراردادهای اجرای خطوط لوله، قراردادهای فروش گاز، قراردادهای سرمایه‌ گذاری در زمینۀ انرژی بادی و خورشیدی و سایر قراردادهای صنعتی دارای تخصص و تجارب ویژۀ وکالتی و مشورتی است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخصص و زمینه‌های کاری وحید بهزادی اصل به وب سایت شخصی ایشان مراجعه فرمایید.

_

محمدرضا عظیمی

محمدرضا عظیمی دانش‌آموختۀ کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق بشر از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری تخصصی حقوق عمومی از دانشگاه تهران است. او وکیل پایه یک دادگستری و مُدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است و در کارنامۀ پژوهشی‌اش علاوه بر مقالات متعدد حقوقی، چهار کتاب با محوریت موضوعات حقوق بشر و حقوق عمومی دارد؛ نخست، ترجمۀ کتاب «آموزش حقوق بشر» (از مجموعۀ کتاب‌های کُرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی یونسکو)، طرح گروهی، انتشارات مجد، چاپ اول، 1388؛ دوم، کتاب «جهان‌‌نما علیه نقش جهان» (پرونده‌‌ای در دفاع از میراث فرهنگی)، نشر فصل نو، چاپ اول، 1390/ چاپ دوم: انتشارات قلم، 1394)؛ سوم، کتاب «اقلیت‌‌ها در حقوق بین‌‌الملل» (تاریخچه، پیمان‌ها، حدود و حمایت‌ها)، نشر پردیس دانش، چاپ اول، 1392؛ و چهارم، کتاب «اسطورۀ حق‌ها و استراتژی اصلاح» (چشم‌انداز کنشگری حقوقی در ایران)، نشر و پژوهش شیرازه، چاپ اول، 1398. محمدرضا عظیمی فعالیت کارآموزی وکالت خود را از تاریخ 1385/07/11 آغاز کرده و از تاریخ 1389/10/25 تاکنون، با شمارۀ پروانۀ 15391 به عنوان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران به شغل وکالت و انجام امور دعاوی مختلف اشتغال دارد. ایشان در دورۀ سی‌ام هیأت مدیرۀ کانون وکلای دادگستری مرکز (1397-1399)، عضو و دبیر کمیسیون حقوق بشر بوده است و در دورۀ سی و یکم (1399 به بعد) نیز به عنوان عضو این کمیسیون انتخاب شده است.

 

همکاران آرمان

تماس سریع و رایگان