_

درباره آرمان

مؤسسۀ حقوقی دادکاوان سپهر آرمان (اختصاراً آرمان) با اخذ مجوز تأسیس از کانون وکلای دادگستری مرکز، با شمارۀ ثبت 50247 و شناسۀ ملی 14009391191 در ادارۀ ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری استان تهران به ثبت رسیده است. اعضای هیأت مؤسس آرمان که وکلای پایه یک دادگستری عضو کانون وکلای دادگستری مرکز هستند، عبارتند از: (وحید بهزادی اصل) مدیرعامل و عضو هیأت مدیره (محمدرضا عظیمی) رئیس هیأت مدیره.


مؤسسۀ آرمان با برخورداری از پشتوانۀ خِرَد، دانش و تجربۀ مجموع های از وکلا و حقوقدانانِ دانشآموختۀ برترین دانشگاههای دولتی کشور، خدمات تخصصی خود را در زمین ههای مختلف داخلی و بینالمللی در قالب مشاورۀ حقوقی، وکالت در محاکم و آموز شهای علمی و حرف های ارائه می‌دهد.

 

تبحّر وکلا و مشاوران آرمان در زمینههای مختلف حقوقی، در عین پایبندی به اصول و قواعد حرف های شغل وکالت، چارچوبی مناسب و قابل اطمینان را جهت ارجاع امورحقوقی برای صاحبان مشاغل و حِرَف، مدیران شرک تها، توسعه دهندگان کسب و کار، و عموم افراد فراهم آورده است .

درباره ما

مؤسسان آرمان

_

وحید بهزادی اصل

وحید بهزادی اصل، دانش‌آموختۀ کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین ‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی، و کارشناسی ارشد حقوق نفت و سیاست‌گذاری‌های انرژی از دانشگاه داندی اسکاتلند است. او وکیل پایه یک دادگستری است و با شماره پروانه 14309 بیش از 15 سال است که به عنوان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران به شغل وکالت اشتغال دارد.

ایشان علاوه بر زمینه‌ های عمومی دعاوی حقوقی و کیفری، در زمینه‌های مختلف صنعت نفت و گاز، قراردادهای بین‌ المللی، حقوق دریایی و صنعت کشتیرانی، قراردادهای پیمانکاری به صورت مهندسی، خرید و اجرا، قراردادهای مشارکت و کنسرسیوم صنعتی، قراردادهای فرانچایز، قراردادهای اجرای خطوط لوله، قراردادهای فروش گاز، قراردادهای سرمایه‌ گذاری در زمینۀ انرژی بادی و خورشیدی و سایر قراردادهای صنعتی دارای تخصص و تجارب ویژۀ وکالتی و مشورتی است.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تخصص و زمینه های کاری وحید بهزادی اصل به وب سایت شخصی ایشان مراجعه فرمایید.

_

محمدرضا عظیمی

محمدرضا عظیمی دانش‌آموختۀ کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد حقوق بشر از دانشگاه شهید بهشتی و دکتری تخصصی حقوق عمومی از دانشگاه تهران است. او وکیل پایه یک دادگستری و مُدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی است و در کارنامۀ پژوهشی‌اش علاوه بر مقالات متعدد حقوقی، چهار کتاب با محوریت موضوعات حقوق بشر و حقوق عمومی دارد؛ نخست، ترجمۀ کتاب «آموزش حقوق بشر» (از مجموعۀ کتاب‌های کُرسی حقوق بشر، صلح و دموکراسی یونسکو)، طرح گروهی، انتشارات مجد، چاپ اول، 1388؛ دوم، کتاب «جهان‌‌نما علیه نقش جهان» (پرونده‌‌ای در دفاع از میراث فرهنگی)، نشر فصل نو، چاپ اول، 1390/ چاپ دوم: انتشارات قلم، 1394)؛ سوم، کتاب «اقلیت‌‌ها در حقوق بین‌‌الملل» (تاریخچه، پیمان‌ها، حدود و حمایت‌ها)، نشر پردیس دانش، چاپ اول، 1392؛ و چهارم، کتاب «اسطورۀ حق‌ها و استراتژی اصلاح» (چشم‌انداز کنشگری حقوقی در ایران)، نشر و پژوهش شیرازه، چاپ اول، 1398. محمدرضا عظیمی فعالیت کارآموزی وکالت خود را از تاریخ 11/07/1385 آغاز کرده و از تاریخ 25/10/1389 تاکنون، با شمارۀ پروانۀ 15391 به عنوان عضو کانون وکلای دادگستری مرکز در تهران به شغل وکالت و انجام امور دعاوی مختلف اشتغال دارد. ایشان در دورۀ سی‌ام هیأت مدیرۀ کانون وکلای دادگستری مرکز (1397-1399)، عضو و دبیر کمیسیون حقوق بشر بوده است.

 

همکاران آرمان

تماس سریع و رایگان